KONST / Litografier / Färglitografi 16003093
nr 1600 3093
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Kustmotiv med hus. Signerad, numrerad 92/110, daterad -93, bildmått: 30x42,5 cm, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:43:12
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman